Masaże

Masaż bańką chińską – zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat. Ogromną zaletą tego masażu jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Sugeruje się wykonanie serii masaży bańką chińską, w skład której wchodzi 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-3 dniowych.
Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę! Znakomitym dopełeniemi masażu bańką chińską jest masaż lodem – również dostępny w naszej ofercie.

Masaże ayurvedyjskie – Jedna z najstarszych, znanych na świecie technik masażu. Opis jej znajduje się w już w starożytnych księgach hinduskich – Wedach, których wiek określa się na kilka tysięcy lat. Pod nazwą masaż ayurvedyjski kryje się mocno rozbudowany system różnych technik  masażu i metod pracy z ciałem o bardzo określonym i wyselekcjonowanym sposobie oddziaływania. Masaż ayurvedyjski pomaga zachować zdrowie, świadomość i długowieczność. Wpływa korzystnie na całe ciało, ułatwia trawienie i przyswajanie, pobudza krążenie krwi i wymianę płynów w tkankach, usuwa stany zapalne i opuchliznę, a także blokady oraz toksyny. Masaż całościowo wpływa na układ odpornościowy i pomaga zachować optymalne zdrowie. Wykonywany regularnie, pozwala uregulować funkcjonowanie ciała pod względem fizycznym, mentalnym i duchowym.