O nas

Centrum Kosmetyki Profesjonalnej i Estetycznej Eliksirem 

 

Z dala od codzienności i pośpiechu znajdziesz magiczne miejsce, które przyniesie relaks i odprężenie jakich nie zaznaliście jeszcze nigdy.

 

Eliksirem to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Łączy w sobie kameralna atmosferę z wysokim profesjonalizmem pracującego tam zespołu wykwalifikowanych kosmetologów.

 

Odpowiednio dobrane kosmetyki pozwolą zatrzymać młodość, a najnowsze odkrycia kosmetologii i azjatyckiego dziedzictwa w dziedzinie pielęgnacji urody będą w tym pomagać. Piękno i zdrowie wymaga szczególnej dbałości, nasze Centrum jest otwarte na Twoje potrzeby. Dzięki umiejętnościom, wiedzy i profesjonalizmowi sprawimy, że każdy zabieg będzie tak niepowtarzalny jak Ty.

BO PIĘKNO JEST W TOBIE

Centrum Kosmetyki Profesjonalnej i Estetycznej Eliksirem to zespół wysoko wykwalifikowanych kosmetologów, którzy swoją pracę traktują jako pasję.

Staramy się na bieżąco śledzić najnowsze trendy w nowoczesnej kosmetyce oraz regularnie uczestniczymy w szkoleniach i sympozjach branżowych. Wszystko po to, aby zaoferować Tobie najnowocześniejsze rozwiązania oparte o innowacyjne technologie. Indywidualne podejście do Klienta oznacza, że w ofercie możesz znaleźć specjalnie wyselekcjonowane, nowatorskie programy kosmetyczne.

 

Zaufaj profesjonalistom, dla których Twoje piękno, dobre samopoczucie oraz zdrowie są najważniejsze.

marta morawiec

MARTA MORAWIEC

MAGISTER KOSMETOLOGII
Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych oraz mezoterapii igłowej, autorka wyjątkowych zabiegów odmładzających.
jbt

JOANNA TIMMERMANS

Specjalista kosmetologii
Specjalista kosmetologii i jej pasjonatka, swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła od poznania kultury Bliskiego i Dalekiego Wschodu, którą przeniosła do salonu Eliksirem wraz z luksusowymi zabiegami dla ciała i ducha.). Swoją pracę traktuje jako pasję.
20 września 2017